Bij The Meets Eatery is het streven dat de menukaart uit 80% plantaardige en 20% uit dierlijke producten bestaat. De gerechten worden iedere dag vers bereid met lokale producten, indien mogelijk biologisch. Op de menukaart staan gezonde Acai/Matcha breakfast bowls, vega(n) sandwiches, soepjes, salades, maar er staat ook een hamburger van rund en van tonijn op de kaart. In de avond kun je kiezen uit een aantal hoofdgerechten zoals: groene curry, pasta a la The Meets en Pad Thai.

Koffie & wat lekkers

Ook de koffie (White Label Coffee) en verse sapjes zijn hier top. De zoete opties zijn vrij van geraffineerde suiker en andere zoet-, en smaakstoffen. Ps. de foto’s zijn gemaakt bij The Meets in de Pijp, deze vestiging is helaas gesloten.

Sumatrastraat 28, Amsterdam-Oost | website

Klik hier voor nog meer tips in de Indische buurt. En klik hier voor alle tips in Amsterdam-Oost.

Klik hier voor meer vegan opties in Amsterdam.

Volg je me trouwens al op Instagram en Facebook?

The author: Trees

Hoi! Mijn naam is Trees en ik ben altijd op zoek naar de nieuwste en leukste hotspots. Via deze website wil ik deze graag met jullie delen.
Leave a Reply